Loading...
previous arrow
next arrow
Slider

Doprovodné aktivity

ŠANCEFEST

V roce 2021oslavila Velká šance v Mostech u Jablunkova 400 let. K tomuto výročí v létě proběhlo několik akcí pod souhrným názvem ŠANCEFEST. Například si stále můžete zahrát geolokační hru „Velká šance pro pěšáka“

Pomozte najít Vilémovi jeho ztracený pěší pluk a zachraňte tak jeho život! Odměnou Vám bude dobývání pevnosti Velká šance, které zažijete na vlastní kůži! Budete potřebovat jen dostatek kuráže a chytrý telefon. Pokud jej vlastníte, stáhněte si výletní hru, během které budete putovat s virtuálním průvodcem od Dřevěnky na Fojtství nebo od chaty Skalka do pevnosti Velká šance. Po trase se dozvíte o vojenském životě v průběhu staletí a budete vtaženi do příběhu, který vrcholí v pevnosti Velká šance. Odkaz pro stažení hry: qr.geofun.cz/602.

Více o geolokační hře také zde: www.geofun.cz/velka-sance-pro-pesaka/

Vyvrcholení oslav vypuklo 21. srpna přímo na Velké šanci. Podívejte se jaké to byloTechnotrasa to jsou unikátní zážitky, připomínající technickou a řemeslnou vyspělost severní Moravy a Slezska.

Podnikněte výlet do světa oživených technických památek, ve kterém na Vás čeká spousta opravdových zážitků. Na vlastní kůži prožijte autentické příběhy lidí severu Moravy a Slezska, jejichž srdce a pracovité ruce po staletí přetvářejí suroviny na energii a ušlechtilou krásu.

Velká šance přísluší k Technotrase. V Návštěvnickém centru můžete získat TECHNOTRASA CARD .

SBÍREJTE TECHNOBODY

za každou návštěvu zážitkových aktivit, kterou uskutečníte na Technotrase, se vám na kartu načtou body a za ně si pak můžete vybrat různé odměny od drobných suvenýrů přes originální náušnice a krásná trička až po parádní softshellové bundy.

Těšínské Slezsko Region Card

Více zážitků za méně peněz!

Těšínské Slezsko Region Card nabízí slevy na atraktivity a služby v turistické oblasti Těšínské Slezsko

Držitel Těšínské Slezsko Region Card získá v Návštěvnickém centru 100% slevu na účast na komentované prohlídce Velké šance a 20%slevu na nákup speciální značky piva BARABAAktivity a zážitky v okolí

Kultura, sport, zábava, řemesla a tradice, historie a poznání

Kalendárium akcí v nejbližším okolí